Lietuvos Raktininkų Asociacija

 
      LT | EN | RU | PL

SVEIKI ATVYKĘ Į LIETUVOS RAKTININKŲ ASOCIACIJOS PUSLAPĮ!

 
 

MŪSŲ SERVISAS

Jeigu Jums reikia pagalba, prašome kreiptis. Mes galime patenkinti visus Jūsų saugumo reikalavimus, nesvarbu, ar esate juridinis, ar fizinis asmuo, aptarnausime Jus tą pačią dieną.

Plačiau www.avarine.lt

GYVENAMŲJŲ PATALPŲ SERVISAS
Raktų gamyba,spynų perkodavimas, spynų remontas ir pastatymas, durų ir spynos mechanizmo reguliavimas, durų avarinis atidarymas. Turime labai saugių spynų Jūsų būstui.
KOMERCINIS SERVISAS
Raktų gamyba, spynų perkodavimas, karališkojo rakto sistemos surinkimas, spynų remontas, durų ir spynos mechanizmo reguliavimas, spynų ir durų pritraukėjų pastatymas, avarinis durų atidarymas. Taip pat kuriame ir montuojame įėjimo kontrolės sistemas, įskaitant elektrinius blokatorius, magnetines spynas, elektroninius kortelių skaitytuvus ir t.t. Turime labai saugių spynų Jūsų įmonei.
AUTOMOBILIŲ SERVISAS
Avarinis atidarymas, pirmojo rakto gamyba, pametus visus raktus, kitų raktų pritaikymas naujam raktui. Turime transponderių raktų daugeliui transporto priemonių, jei Jūsų automobilis su transponderiu, galime nuskaityti daugelio automobilių transponderių kodų, kad prireikus galėtume padaryti naują raktą, jeigu pamestumėte savo. Jei turite transporto priemonę su transponderiu, Jums tiesiog būtina turėti atsarginius raktus, kad išvengtumėte brangiai kainuojančių problemų, jeigu raktus pamestumėte ar juos pavogtų.
SEIFAI
Techninis aptarnavimas, kombinacijų keitimas, prasiskverbimas į uždarytus korpusus. Mes nesandėliuojame seifų, bet kai kuriuos seifus galime gauti tą pačią dieną arba užsakyti bet kokį seifą pagal Jūsų pageidavimus. Jeigu turite seifą ir patiriate įvairių sunkumų jį atidarinėdami, neužrakinkite jo , o skambinkite ir išsikvieskite meistrą. Žymiau mažiau mokėsite už atidaryto seifo sutaisymą, patikėkite, tai pigiau, nei atidarinėti užrakintą seifą.